Sigorta Vadesi Hatırlatma

Poliçe Vadesi Hatırlatma             

Sorumluluk Sigortaları

 

Alyans Sigortası

Allianz'dan, Türkiye'de ilk defa, düğününüzü güvence altına alan yepyeni bir sigorta!

 

Ferdi Kaza Sigortası

İleriye dönük her hamleniz ufak tefek risklerle doludur. Geleceğinizi ve gelecek güvencenizi belirlerken, beklentilerinizin yanıtını almak istersiniz. Ferdi Kaza Sigortanız varsa gazların teneffüsü, yanıklar, burkulma-kırık çıkık, böcek sokması, ev ve işyeri kazaları teminat altındadır.

 

Kişisel Sorumluluk Sigortası

Evinizin balkonundan bir saksı düşüp komşularınıza, yoldan geçenlere veya park halinde bir araca zarar verebilir... Evinizde ev hizmetlerini yapan yardımcınız misafirinizin üzerine bir şey dökebilir... Evinizde yapılan boya sırasında, size ait merdiven kırılabilir ve boyacınız yaralanabilir...

 

Kişisel Güvence Sigortası

Özellikle büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan birinin kapkaç olduğunu gördük. Türkiye genelinde yapılan bir araştırma sonucunda, 2004 yılında tüm illerimizde kapkaç olaylarıyla karşılaşıldığı ve yaklaşık 17.000 kayıtlı olayın bulunduğu belirtiliyor. Kişisel Güvence Sigortası hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç olaylarında başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına alıyor.

 

Tıbbi Zorunluluk Sigortası

Allianz, hekimlerimizin meslek hayatlarında kendilerini güvende hissetmeleri için mesleki sorumluluklarını "Tıbbi Zorunlu Sorumluluk Sigortası" ile güvence altına alıyor. Tıbbi Zorunlu Sorumluluk Sigortası, tıp mensuplarının mesleki görevlerini yerine getirirken hata, ihmal ya da kusur nedeniyle oluşabilecek üçüncü şahısların maddi ve bedeni zararlarını karşılayacak bir sorumluluk sigortasıdır.

Copyright © 2008 Bizbize Sigorta ve Aracılık HizmetleriDiyalog Interaktif Medya Hizmetleri