Bizbize Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri

 

 

BİZ BİZE AİLESİNE HOŞGELDİNİZ,

Uzun yıllar şerefle hizmet ettiğimiz Türk Silahlı Kuvvetlerinden emekli olduktan sonra; temelinde karşılıklı “GÜVEN” unsurunun önemli yeri olan SİGORTA sektöründe, Yüce Önder ATATÜRK’ün girişimiyle 1925 yılında kurulan, sektörün öncüsü ve lideri konumundaki Türkiye’nin Sigortası ANADOLU SİGORTA  ailesi çatısında, 2005 yılından bu güne sigortalılarımızla elele “BİZ BİZE” olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz. Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortalarında ise AVİVASA HAYAT ve EMEKLİLİK acentesi olarak hizmet vermekteyiz.

Sigorta sektöründe son yıllarda yoğun olarak yaşanan değişken fiyat ve teminat politikalarının gereği olarak, sigortalılarımıza en uygun teminat ve en uygun fiyatlı poliçeyi güçlü sigorta şirketlerinden sağlayabilmek adına ACENTELİK bünyemizdeki Sigorta Şirketleri sayısını Ocak 2013 itibarıyla artırdık. Sitemizde de gördüğünüz gibi, AKSİGORTA, ALLIANZ ve SOMPO JAPAN SİGORTA şirketlerinin de Yetkili Acentesiyiz.

Bugüne kadarki çalışmalarımız ve gayretlerimiz sonucu ulaştığımız portföy genişliği ve sağladığımız koşulsuz müşteri memnuniyeti bizleri son derece gururlandırmıştır. Bu vesileyle bizden yakın ilgi ve desteklerini esirgemeyen başta KHO 1985 mezunu devre arkadaşlarımıza, meslek yaşamımızda birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımıza, Komutanlarımıza ve bizleri sonradan tanımakla birlikte güvenlerini esirgemeyen tüm müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.


Dürüstlük, hizmet aşkı, mükemmeliyetçilik, ileri görüşlülük, proaktif yaklaşım, yaratıcılık, yenilikçilik, doğru - süratli - kesintisiz iletişim ve takım ruhuyla çalışma ilkelerimizi,  profesyonel organizasyonumuz içerisinde, konusuna vakıf personelimizle yurt genelinde ulaşabileceğimiz tüm sigortalılarımızla paylaşmayı ve en iyi hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti perspektifinde sunabilme gururunu uzun yıllar taşımayı hedefliyoruz.

Bize her zaman güvenerek, yakın desteklerini esirgemeyen ANADOLU SİGORTA AŞ. GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ve İç Anadolu Bölge Müdürlüğüne, AVİVASA HAYAT ve EMEKLİLİK A.Ş. Genel  ve Bölge Md.lüklerine,Yetkili Acentelik tesisinde koşulsuz desteksağlayan AK, ALLİANZ ve SOMPO JAPAN SİGORTA A.Ş. İç Anadolu ve Ankara Bölge Müdürlüklerine, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamamızda büyük emek ve sonsuz gayretleri olan Anlaşmalı Servislerimize ve bilhassa ikinci kariyerimizin “SİGORTACILIK” olmasında çok büyük katkısı ve desteği olan gerçek dostumuz ve sigorta sektörünün güzide ismi Anadolu Sigorta İç Anadolu Bölge Md. (EMEKLİ) O.Kenan UĞUR'a sonsuz şükranlarımızı sunarız.

 

Bekir DEVELİOĞLU / Müdür

0532 262 41 32 / 0505 597 06 40

 

Copyright © 2008 Bizbize Sigorta ve Aracılık HizmetleriDiyalog Interaktif Medya Hizmetleri